Διατελέσαντες Διοικητές

ΛΓΟΣ ΣΑΛΤΕΛΙ 1828
ΑΝΧΗΣ ΠΩΖΙΕ 1828-1831
ΑΝΧΗΣ ΑΛΕΞΕΓΙΕΒΙΤΣ ΡΑΪΚΟΦ Ν. 1831-1832
ΣΧΗΣ ΡΕΪΝΕΚ 1832-1840
ΑΝΧΗΣ ΣΠΥΡΟΜΗΛΙΟΣ 1840-1844
ΑΝΧΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ Γ. 1844-1855
ΣΧΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Δ. 1855-1856
ΑΝΧΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ Γ. 1856-1862
ΣΧΗΣ ΠΕΤΜΕΖΑΣ Β. 1862-1863
ΑΝΧΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗΣ Β. 1863-1869
ΑΝΧΗΣ ΓΟΝΑΤΑΣ Π. 1869
ΑΝΧΗΣ ΖΥΜΒΡΑΚΑΚΗΣ Χ. 1869-1877
ΤΧΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1877
ΣΧΗΣ ΖΥΜΒΡΑΚΑΚΗΣ Χ. 1877-1881
ΑΝΧΗΣ ΚΩΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ Π. 1881-1885
ΣΧΗΣ ΜΑΝΟΣ Θ. 1885-1890
ΑΝΧΗΣ ΒΡΟΥΣΚΟΣ Β. 1891
ΣΧΗΣ ΜΑΝΟΣ Θ. 1891-1894
ΣΧΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ Ν. 1894-1895
ΣΧΗΣ ΔΟΞΑΣ Μ. 1895
ΣΧΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ Ν. 1895-1897
ΣΧΗΣ ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ Ν. 1897-1898
ΑΝΧΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ Ν. 1898-1906
ΑΝΧΗΣ ΑΜΠΕΛΑΣ Α. 1906
ΔΑΜΙΑΝΟΣ Κ. 1906-1907
ΑΝΧΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1907-1908
ΣΧΗΣ ΒΟΥΛΤΣΟΣ Κ. 1908-1909
ΣΧΗΣ ΣΧΙΝΑΣ Ν. 1909
ΑΝΧΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1909-1910
ΣΧΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ Π. 1910
ΑΝΧΗΣ ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ Δ. 1910
ΣΧΗΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ Κ. 1910-1911
ΣΧΗΣ ΚΑΛΑΡΗΣ Κ. 1911-1912
ΣΧΗΣ ΖΕΝΕΛ 1912-1914
ΑΝΧΗΣ ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗΣ Ι. 1914
ΑΝΧΗΣ ΧΑΤΖΑΝΕΣΤΗΣ Γ. 1914-1915
ΑΝΧΗΣ ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗΣ Ι. 1915-1916
ΑΝΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1916-1917
ΑΝΧΗΣ ΚΛΑΔΑΣ Ν. 1917
ΑΝΧΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1917
ΣΧΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ Χ. 1917-1918
ΑΝΧΗΣ ΒΕΡΕΤΑΣ Δ. 1918
ΑΝΧΗΣ ΚΛΑΔΟΣ Π. 1918
ΣΧΗΣ ΧΟΥΔΑΛΗΣ Δ. 1918-1920
ΑΝΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1920
ΑΝΧΗΣ ΚΛΑΔΑΣ Ν.Κ. 1920-1921
ΣΧΗΣ ΤΣΟΝΤΟΣ ΒΑΡΔΑΣ Γ. 1921
ΥΠΤΓΟΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ Κ. 1921-1922
ΣΧΗΣ ΣΕΡΝΑΡΔΟΣ Ε. 1922
ΥΠΤΓΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ Θ. 1922
ΣΧΗΣ ΓΟΝΑΤΑΣ Γ. 1922-1924
ΑΝΧΗΣ ΚΛΑΔΟΣ Π. 1924
ΥΠΤΓΟΣ ΣΟΛΙΩΤΗΣ Γ. 1924-1929
ΥΠΤΓΟΣ ΚΟΙΜΗΣΗΣ Μ. 1929-1930
ΥΠΤΓΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΗΣ Γ. 1930-1934
ΥΠΤΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Η. 1934-1935
ΥΠΤΓΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ Γ. 1935-1936
ΥΠΤΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΣ Π. 1936
ΥΠΤΓΟΣ ΜΠΑΤΑΣ Ν. 1936-1940
ΣΧΗΣ ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΔΗΣ Δ. 1940-1941
ΣΧΗΣ ΚΙΤΣΟΣ Δ. 1941
ΣΧΗΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Δ. 1945
ΥΠΤΓΟΣ ΠΡΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1946
ΥΠΤΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1947
ΣΧΗΣ ΚΑΡΑΒΙΑΣ Ι. 1947
ΥΠΤΓΟΣ ΒΙΜΠΛΗΣ Μ. 1948
ΥΠΤΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1948-1949
ΥΠΤΓΟΣ ΛΑΪΟΣ Δ. 1949
ΥΠΤΓΟΣ ΓΟΥΛΑΣ Π. 1949-1950
ΥΠΤΓΟΣ ΜΑΝΙΔΑΚΗΣ Σ. 1950-1951
ΥΠΤΓΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1951-1952
ΥΠΤΓΟΣ ΛΑΣΠΙΑΣ Α. 1952-1955
ΤΑΞΧΟΣ ΔΑΜΙΑΝΑΚΟΣ Γ. 1955-1956
ΤΑΞΧΟΣ ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1956
ΤΑΞΧΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1956-1958
ΥΠΤΓΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ Δ. 1958-1959
ΥΠΤΓΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ Π. 1959-1962
ΥΠΤΓΟΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗΣ Π. 1962
ΥΠΤΓΟΣ ΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ Δ. 1963-1964
ΤΑΞΧΟΣ ΦΑΣΟΗΣ Χ. 1964
ΥΠΤΓΟΣ ΜΠΕΗΣ Θ. 1964-1965
ΤΑΞΧΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Κ. 1965
ΥΠΤΓΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Α. 1965
ΥΠΤΓΟΣ ΑΡΜΠΟΥΖΗΣ Δ. 1965-1966
ΥΠΤΓΟΣ ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ Γ. 1967
ΤΑΞΧΟΣ ΚΙΤΣΟΣ Β. 1967
ΤΑΞΧΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Α. 1967
ΤΑΞΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1967-1970
ΤΑΞΧΟΣ ΜΠΕΡΤΣΙΑΔΗΣ Ν. 1970-1971
ΥΠΤΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ο. 1973-1974
ΥΠΤΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1973-1974
ΥΠΤΓΟΣ ΔΟΥΜΕΝΗΣ Ν. 1974-1975
ΥΠΤΓΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ Κ. 1975-1977
ΥΠΤΓΟΣ ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ Π. 1977-1978
ΥΠΤΓΟΣ ΔΙΚΑΙΑΚΟΣ Β. 1978-1980
ΥΠΤΓΟΣ ΚΑΠΕΛΑΡΗΣ Δ. 1980-1981
ΥΠΤΓΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. 1981-1982
ΥΠΤΓΟΣ ΜΠΑΛΤΑΣ Ν. 1982-1983
ΥΠΤΓΟΣ ΒΕΝΕΤΑΚΗΣ Μ. 1983-1985
ΑΝΤΓΟΣ ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΟΣ Π. 1985-1988
ΥΠΤΓΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ Γ. 1988-1989
ΥΠΤΓΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Ι. 1989-1992
ΑΝΤΓΟΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ Δ. 1992-1993
ΥΠΤΓΟΣ ΙΑΤΡΟΥ Β. 1993-1994
ΤΑΞΧΟΣ ΠΕΤΙΝΗΣ Ε. 1994
ΥΠΤΓΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ Δ. 1994-1996
ΥΠΤΓΟΣ ΜΠΑΚΑΣ Δ. 3/1996-3/1998
ΥΠΤΓΟΣ ΡΟΥΜΠΕΔΑΚΗΣ Σ. 3/1998-3/1999
ΥΠΤΓΟΣ ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΣ Δ. 3/1999-5/2000
ΥΠΤΓΟΣ ΤΡΑΧΑΝΑΤΖΗΣ Κ. 5/2000-3/2001
ΥΠΤΓΟΣ ΞΗΡΟΣ Α. 3/2001-5/2001
ΥΠΤΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Α. 5/2001-3/2003
ΥΠΤΓΟΣ ΓΡΕΤΣΙΣΤΑΣ Ε. 3/2003-4/2004
ΥΠΤΓΟΣ ΚΑΛΦΕΛΗΣ Σ. 4/2004-3/2005
ΥΠΤΓΟΣ ΖΑΡΑΣ Π. 3/2005-3/2006
ΥΠΤΓΟΣ ΞΥΔΕΡΗΣ Ε. 3/2006-3/2007
ΥΠΤΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3/2007-3/2008
ΥΠΤΓΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ Σ. 3/2008-3/2010
ΥΠΤΓΟΣ ΜΠΑΣΙΑΚΟΥΛΗΣ Γ. 3/2010-11/2011
ΤΑΞΧΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Γ. 11/2011-8/2012
ΥΠΤΓΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΗΛ. 8/2012-3/2013
ΥΠΤΓΟΣ ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ Κ. 3/2013-3/2014
ΥΠΤΓΟΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ Χ. 3/2014-3/2015
ΥΠΤΓΟΣ ΡΕΣΚΟΣ Δ. 3/2015-3/2016
ΥΠΤΓΟΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ Δ. 3/2016-3/2017
ΥΠΤΓΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ Χ. 3/2017-1/2019
ΥΠΤΓΟΣ ΧΟΥΠΗΣ Δ. 1/2019-3/2020
ΥΠΤΓΟΣ ΓΡΥΜΠΙΡΗΣ Θ. 3/2020-3/2021
ΥΠΤΓΟΣ ΚΩΣΤΙΔΗΣ Γ. 3/2021-3/2022
ΥΠΤΓΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3/2022-